موسسه فرهنگی آموزشی هفت آسمان پرسش Haft Aseman Porsesh High School

پیش ثبت نام دبیرستان00-99

اولیای گرامی !

          
ضمن خیر مقدم به شما والدین عزیز و با آرزوی همراهی‌های آتی، لطفاً برای شروع ثبت نام به موارد زیر توجه بفرمایید:


مجموعه ی آموزشی پرسش همواره بر این اعتقاد بوده است، برای تاثیر گذاری بر تربیت کودکان به همراهی خانواده نیاز دارد. بر همین اساس برخلاف سایر سیستم های آموزشی که به گزینش کودکان و جداسازی آنها می پردازند، گزینش ابتدایی خود را صرفا بر مبنای اطلاعات تربیتی و نگرش آموزشی والدین قرار می دهد که تضاد و دوگانگی کمتری را میان محیط خانه و مدرسه احساس کنند و سال های تحصیل خود را مفیدتر، موثرتر و با آرامش بیشتری پشت سر بگذارند.

جهت انجام مراحل پیش ثبت نام ابتدا روی دکمه شروع ثبت نام کلیک کنید وثبت نام خود را آغاز نمایید.

نکته: چنانچه دو فرزند یا بیشتر برای ثبت نام در پرسش دارید، پس از ثبت مشخصات اولین فرزند ، اطلاعات فرزند دیگر فعال می گردد.

پس از تکمیل مشخصات، وارد فرایند تکمیل سوالات می شوید. سوالات به صورت چند گزینه ای است و شما می توانید در مدت زمان نا محدود به همه ی آنها پاسخ دهید. که بعد از پاسخ دهی حداکثر تا یک هفته بعد از انجام این مرحله، نتیجه ی آزمون  برای شما در سایت ثبت خواهد شد. شما می توانید برای دیدن نتیجه به سایت  مراجعه نموده و با ورود از دکمه ورود به سامانه  از وضعیت خود مطلع شوید.

         
١. حتماً و حتماً با کامپیوتر شخصی و یا لپ‌تاپ ثبت نام بفرمایید.

           
٢. حتماً قبل از شروع ثبت نام فایل راهنما را با دقت مطالعه کنید.

          
٣. در پروسه‌ی ثبت‌نام حتماً به محل تحصیل فرزندتان (دبیرستان دخترانه یا پسرانه) دقت داشته باشید و تمام پیام‌هایی که برایتان نوشته خواهد شد را با دقت کافی و کامل
مطالعه بفرمایید.

دانلود فایل راهنما ثبت نام

         

دانلود فایل راهنما ورود به پروفایل